فرچه دستگاه شستشوی شیشه

گروه تهران شیشه تامین کننده فرچه دستگاه شستشوی شیشه با کیفیت عالی و دارای ضمانت کارکرد دو ساله می باشد.

برای سفارش این فرچه ها و همچنین مشاوره در خصوص انتخاب نوع فرچه، تعمیر دستگاه و خدمات سرویس نگهداری دستگاه های شستشوی خود با تلفن های بخش تماس با ما تماس حاصل نمایید.

فرچه دستگاه شستشوی شیشه
فرچه دستگاه شستشوی شیشه

این فرچه ها با طول های ۱۲۰، ۱۴۰ و ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۴۰، ۲۵۰ و ۲۸۰ سانتی متر موجود می باشند. همچنین امکان ساخت در طول های دلخواه مشتری نیز در کمترین زمان فراهم می باشد.

فرچه دستگاه شستشوی شیشه
فرچه دستگاه شستشوی شیشه

فرچه دستگاه شیستشوی شیشه برای ماشین آلات شستشوی افقی و عمودی استفاده می شود. فرچه دستگاه شستشوی شیشه به صورت دوتایی به صورت مارپیچ و براش موجود می باشد. الیاف استفاده شده در این فرچه ها با تجربه و تحقیق فراوان انتخاب شده، باعث شستن شیشه های استاندارد و پوشش داده شده بدون آسیب رساندن به سطح آن می شود.

با توجه به استفاده فراوان دستگاه های شستشوی شیشه در خطوط تولید شیشه سکوریت و شیشه دوجداره و نیاز فراوان به فرچه های با کیفیت در این دستگاه ها این مجموعه اقدام به تامین فرچه با کیفیت و مناسب نموده است.

با توجه به اینکه طول عمر فرچه های نصب شده بستگی به نحوه نصب آنها دارد این گروه جهت استفاده بهینه، افزایش طول عمر دستگاه و همچنین فرچه های دستگاه شما، خدمات تعویض فرچه ها و همچنین تعمیر و اورهال کردن دستگاه های شما را انجام خواهد داد.

کارشناسان مجرب تهران شیشه در کمترین زمان ممکن اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز شما در خصوص دستگاه های شستشوی شیشه خواهند نمود.

فرچه های شستشوی شیشه ای که ما ارائه می دهیم توسط شرکت های صنایع شیشه اروپایی و آسیایی در خطوط تولید اتوماتیک شیشه، خطوط شیشه ای چند لایه، شیشه های چاپ دار، اسید، آینه، دستگاه های سندبلاست و ماشین های برش استفاده می شود.