رنگ شیشه

رنگ شیشه یک پوشش ویژه است که طراحی شده برای اتصال مستقیم به شیشه و دیگر سطوح غیر متخلخل. بر خلاف رنگ معمولی، رنگ شیشه اصلاح سطح شیشه ای برای ترویج چسبندگی دائمی است. پس از خالص سازی، رنگ حتی در شرایط رطوبت بالا، تراشه، محو شدن یا پوست نخواهد کرد.

رنگ شیشه ای پوشش ایده آل برای سطوح شیشه ای مانند شیشه های شیشه ای و شیشه های شیشه ای است. در تنظیمات دفتر، رنگ شیشه ای را می توان برای کنترل نور، گرما و دید در بدون محو شدن و یا delaminating استفاده می شود. رنگ مقاوم به حرارت تا 350 درجه فارنهایت است و یک پیوند دائمی با سطح شیشه ایجاد می کند. این باعث می شود آن را ایده آل برای استفاده در آشپزخانه، حمام و دیگر محیط های خواستار است.

رنگ شیشه می تواند شیشه ی فلات عادی را به یک اثر هنری تبدیل کند! استفاده از شیشه های شیشه ای به رنگ دیوار لمینیت، مناطق متقاطع و یا چهره های کابینت. همچنین برای استفاده در سطوح شیشه ای مقاوم است. این محصول می تواند رنگی باشد تا پالت رنگ تقریبا هر سازنده عمده رنگ را مطابقت دهد.

رنگ شیشه نیز مقاوم در برابر UV است. حتی وقتی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد، محو نمی شود هنگامی که با توجه به دستورالعمل سازنده در محل های داخلی اعمال می شود، رنگ برای 10 سال تضمین شده است!

رنگ شیشه پوشش های استثنایی روی سطوح شیشه و غیر متخلخل را برای حدود 1 دلار در هر فوت مربع فراهم می کند. این همچنین نیاز به هیچ ابزار خاصی برای کاربرد ندارد و به راحتی با نشتی رنگ تمیز می شود. رنگ شیشه ای در فرمولاسیون های مبتنی بر روغن و آب مبتنی بر کم VOC می باشد. این بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از شیشه ای کم رنگ بطور ایمن و راحت در فضاهای داخلی استفاده کنید.

رنگ شیشه نیز یک جایگزین عالی برای شیشه های مات شده سنتی می سازد. شیشه مات درست شده توسط شیمیایی یا مکانیکی ایجاد یک سطح شیشه ای است. شیشه یخ زده ارائه می دهد انتقال نور و حفظ حریم خصوصی خوب است، اما می تواند گران است. رنگ شیشه می تواند این اثر زیبای خنک را با استفاده از شیشه های موجود کم هزینه تر کند. لطفا از سایت ما دیدن کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد رنگ شیشه تهیه کنید یا سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *