دسامبر 6, 2017

توری چاپ سیلک

توری چاپ سیلک

توری چاپ سیلک به عنوان ابزاری جهت پاشش رنگ یکنواخت بر روی سطح استفاده می شود و معمولا از جنس پلی استر ساخته می شود. پلی استر به دلیل خصوصیت انعطاف پذیری و مقاومت در برابر مواد شیمیایی، گرما و رطوبت به جای پارچه سنتی ابریشم سنتی در چاپ سیلک در همه جای دنیا جایگزین شده است.

توری چاپ سیلک

توری چاپ سیلک

دریافت نمونه رایگان 09365307800

توری چاپ سیلک در مش های مختلف ساخته می شوند. عدد مش نشان دهنده تعداد نخ های توری در سانتی متر می باشد.

توری ها در مش های 27، 43، 55، 62، 77، 90 از نوع T در رنگ های سفید و زرد موجود می باشند.

توری ها ضد چروک و نمدی شدن بوده و جمع نمی‌شوند.

از خصوصیات توری پلی استر می توان به الااستیسیته خوب، مقاومت در برابر سایش، ثبات نوری، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی اشاره کرد.

به راحتی شستشو و به سرعت خشک می‌شوند.

این توری در محیطهای غرق در روغن طول عمر زیادی دارد.

بافته شده از الیاف 100% پلی استر.

برای دریافت رایگان نمونه توری با شماره 09365307800 تماس بگیرید.

ویژگی های توری چاپ سیلک

● ساخته شده از پلی استر مونوفیلم با آستانه تنش و نقطه شکستن بالا
● مقاوم در برابر مواد شیمیایی، سایش، گرما و رطوبت
● تنش پایین هنگام کشش
● ثبت نام بهبود یافته با توجه به تنش پارچه پایدار
● عرض: 260 سانتیمتر

چاپ صفحه 101: انتخاب توری چاپ سیلک با مش مناسب شبکه راست شمارش مش راست می تواند راه بسیار خوبی برای تولید نتایج شما باشد.

دسامبر 07، 2016

صفحه چاپ 101: انتخاب شبکه مشبک برای چاپگرهای روی صفحه نمایش جدیدتر، انتخاب صفحه مشبک روی صفحه راست اغلب باعث نگرانی و سردرگمی می شود.

به همین دلیل، بسیاری از چاپگرهای جدیدتر صفحه نمایش – و همچنین بعضی از چاشنی های دیگر – اغلب از همان شمارنده های متوسط ​​برای تمام مشاغل استفاده می کنند. در حالی که یک صفحه نمایش 160 اینچی با وسط صفحه نمایش شما را به دور از چاپ شما می برد، اگر شما در مورد تعداد مختلف مش روی صفحه نمایش برای پروژه های مختلف یاد نگرفتید، به خودتان کمک می کنید.

با توجه به این که ما در حال ارائه یک primer به شما کمک می کند تا بهتر درک تعداد مش و می دانیم که در هنگام شروع تلاش برای شمارش مش مختلف برای انواع مختلف چاپ.

تعداد صفحات شبکه اشیاء درک تعداد مش روی صفحه شروع می شود با درک اینکه چه تعداد معنی است.

شمارش مش نشان می دهد که تعداد الیاف در یک مربع از صفحه نمایش وجود دارد، به طوری که صفحه نمایش 160 مش تعداد 160 عدد در یک مربع از صفحه نمایش دارد. صفحه نمایش های کوچکتر مش دارای دهانه های بزرگتر هستند که اجازه می دهد جوهر بیشتری از آن عبور کنند، در حالی که صفحات شمارش مش با توجه به جزئیات دقیق تر در چاپ شما، اما کمتر از پوشش جوهر است.

دانستن تعداد مش استفاده شود تجربه کمک خواهد کرد که تعیین کنید که شمارش مش شما ترجیح می دهید برای استفاده در پروژه های فردی، اما برخی از دستورالعمل ها کمک خواهد کرد که شما با استفاده از تعداد مش مختلف شروع شده است.

صفحات شمارشی 25 تا 40 مش، برای جوهرهای پر زرق و برق و رنگ مشکی مناسب هستند، زیرا این جوهرها حاوی ذراتی هستند که نمیتوانند از طریق مش نوری عبور کنند. تعداد شمارنده 60 عدد برای رسوب جوهر سنگین اجازه می دهد.

این اغلب برای اعداد بلوک و حروف در مورد لباس ورزشی استفاده می شود تعداد 80 تا 86 مش شمارش اغلب هنگام انتقال حرارت استفاده می شود، قسمت های زیرین سنگین و هنگام استفاده از برخی از جوهر های خاص مانند جوهر پف به کار می رود. صفحه نمایش شمارا 110 تا 160 mesh هستند که همه کاره ترین و اغلب در چاپ روی صفحه استفاده می شود.

صفحه نمایش در انتهای پایین طیف شمارش مش، قرار دادن جیوه سنگین تر از جوهر است و ایده آل برای چاپ زیر پایه و یا چاپ رنگ های پر جنب و جوش در پارچه های تیره. در انتهای بالاتر از طیف شمار مش، شما می توانید یک تصویر دقیق تر را در حین حفظ جوهر جوهر عادلانه چاپ کنید. تعداد 180 تا 200 مش برای چاپ تصاویر تا حدودی دقیق در جوهر های رنگی بر روی پارچه های تیره مناسب است.

صفحات شمارا 230 تا 280 مش چاپی های مفصل را با احساس دست نرم تر ارائه می دهند؛ با این حال، زیرا آنها اجازه می دهد برای سپرده های جوهر سبک تر، چاپ ایجاد شده با این صفحه نمایش خوب خواهد بود به عنوان روشن و زنده نیست.

ملاحظات دیگر هنگام انتخاب صفحه مش مشبک هنگامی که شما با تعداد مش های مختلف در صفحه چاپ خود آزمایش می کنید، برخی از ملاحظات دیگر نیز باید در ذهن داشته باشید.

اول، صفحه نمایش از تراکم های مختلف مقدار مختلف امولسیون را نگه دارید، با شمار کمتر مش برگزاری بیشتر. این بدان معنی است که هنگامی که شما از یک صفحه شمارش مش پایین استفاده می کنید، باید صفحات خود را بیشتر نمایش دهید تا امولسیون به درستی تنظیم شود.

همچنین، اگر شما با جوهر های مبتنی بر آب چاپ می کنید، جوهر سریعتر روی صفحات ظریف خشک می شود. برای ترکیب این، شما ممکن است بخواهید یک قلاده را به جوهر مبتنی بر آب اضافه کنید تا انتقال جوهر و حرکت شغلی خود را ادامه دهید.

در حالی که دستورالعمل هایی وجود دارد که شمارش مش روی صفحه نمایش به بهترین وجه مناسب است، تصمیم به شمارش مش برای استفاده، در نهایت با شماست. با استفاده از تجربه و آزمایش با استفاده از تراکم صفحه نمایش های مختلف، شما می توانید کدام صفحات را در هنگام برخورد با انواع مختلف پروژه ها به شما نشان می دهد.